RADIO7

#добреналаштоване

Новеньке колекційне вбрання з Італії опинилося на складі Закарпатської митниці

Новеньке колекційне вбрання з Італії опинилося на складі Закарпатської митниці

Інспектори управління боротьби з контрабандою та порушенням митних правил Закарпатської митниці на митному посту «Тиса» задокументували одразу кілька порушень митного законодавства, пов’язані із незаконним ввезенням з Євросоюзу в Україну брендів без сплати податків.

Так, в обох випадках водії мікроавтобусів, які поверталися з Італії через українсько-угорський кордон, вказали у митній декларації виключно вживаний одяг, сподіваючись обійти перевірку інспекторів та оминути оподаткування на новенький дороговартістний товар.

Під час перевірки транспортних засобів, в одному з них інспектори виявили в багажному відсіку серед пакунків з 420 кг вживаними речами  – 3 картонні коробки з новеньким колекційним жіночим одягом та взуттям відомих торогових марок. Серед товару – сукні від GANNI та Nanushka, светери, топи, кардігани, футболки – від Dorothe Schumacher, Thhe Attico, Self Portait, Max Mara, джинси та ремені – від All Mankind і Dolce&Gabbana, черевики, кросівки та туфлі – від Monnalisa, Dolce&Gabbana, Isabel Marant, THE ROW та ін. Незадекларований товар водій перевозив на прохання незнайомого чоловіка з Мілану в Київ.

В іншому мікроавтобусі, який також повертався з Італії, митники при перевірці виявили новенький елітний одяг різного асортименту італійського виробництва, вартість частини якого становить понад 50 тис грн. Куртки, штани, сукні, майки від таких відомих брендів як: «MOSCHINO», «LIU JO», «PINKO» знаходилися в салоні мікроавтобуса серед пакунків із вживаним одягом, упаковані в одну картонну коробку.

В третьому випадку, 50-річний рівненчанин, повертаючись з Італії в Україну в якості пасажира, під час проходження митно-прикордонного контролю чітко вказав у декларації товар – 100 кг вживаного одягу, 12 пар взуття, 12 вживаних велосипедів, автозапчастини, продукти харчування. Однак «забув» задекларувати 5 брендових сумочок від «Gucci», «Dolce&Gabbana», «Danse Lente» та Pinko», вартість яких значно перевищує 500 євро, дозволених митним законодавством на ввезення товару без декларування та оподаткування на одну особу.

Наразі всі незадекларовані бренди вилучені на склад Закарпатської митниці, їх остаточну вартість визначить спеціаліст-експерт. А от відносно водіїв складено протоколи про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України, яка передбачає накладення штрафу в розмірі 100% вартості цих товарів та їх конфіскацію.

Пресслужба Закарпатської митниці

Leave a Reply