RADIO7

#добреналаштоване

Норвезька компанія відмовилася сертифікувати “Північний потік-2”

Норвезька компанія відмовилася сертифікувати “Північний потік-2”

Компанія припинила надання послуг через загрози санкцій

Норвезька копання Det Norske Veritas – Germanischer Lloyd (DNV GL) вийшла з російського проекту “Північний потік – 2” через загрозу американських санкцій. Компанія повинна була видати сертифікат відповідності після завершення будівництва трубопроводу.

Про це заявили в DNV GL.

“Держдепартамент США опублікував нове роз’яснення щодо Акту про захист енергетичної безпеки Європи (PEESA). У відповідності з цими новими рекомендаціями ми знаходимо, що діяльність DNV GL по здійсненню контролю за судами з обладнанням, що обслуговує проект “Північний потік – 2″, підлягає санкціям. Тому DNV GL припинила надання послуг, які можуть підпадати під дію PEESA”, – йдеться в повідомленні DNV GL.

У компанії відзначили, що власник “Північного потоку-2” залучив DNV GL для перевірки безпеки та технічної цілісності цієї трубопровідної системи.

“Наша робота за проектом “Північний потік-2″ включає в себе розгляд документації та нагляд за будівельними роботами на предмет відповідності нашому стандарту. Це включало моніторинг випробувань і підготовку обладнання, що використовується на борту суден під час прокладки трубопроводу. DNV GL зобов’язана видати сертифікат відповідності після задовільного завершення будівництва трубопровідної системи”, – йдеться в повідомленні.

Джерело.

Leave a Reply