RADIO7

#добреналаштоване

Northrop Grumman протестувала ракетні двигуни для нового прискорювача Vulcan Centaur

Northrop Grumman протестувала ракетні двигуни для нового прискорювача Vulcan Centaur

Northrop Grumman і United Launch Alliance (ULA) успішно провели вирішальне випробування ракетного двигуна для ракети ULA наступного покоління, Vulcan Centaur, в рамках підготовки до дебютного запуску наприкінці цього року. На випробувальному стенді в Промонторі, штат Юта, компанії провели 90-секундне «наземне випробування» для двигуна, яке допоможе привести в дію бустер Northrop Grumman для Vulcan Centaur. Ракета буде використовувати накладні прискорювачі для додаткової підйомної спроможності, що зручно в таких ситуаціях, як відправка великих супутників в космос.

ULA Vulcan Centaur

 

Як говориться в заяві Northrop Grumman, випробування 21 січня було зосереджено на двигуні Graphite Epoxy Motor 63XL, різновиді накладного підсилювача GEM 63 від Northrop Grumman. «При розробці оригінальної конструкції GEM 63 ми використовуємо наш багаторічний досвід роботи з накладними прискорювачами GEM, одночасно розширюючи можливості для роботи з великими вантажами», – сказав в тій же заяві Чарлі Прекурт, віце-президент Northrop Grumman по силових установках.

ULA Vulcan Centaur

 

Нова лінійка ракет Vulcan поєднує в собі технологічні аспекти давно експлуатованих сімейств ракет Delta і Atlas і включає в себе нові двигуни, опцію відновлення в повітрі і новий верхній ступінь.

 

ULA Vulcan Centaur

 

Цільова дата запуску ULA у 2021 році для Vulcan Centaur була встановлена ​​три роки тому після того, як процес закупівель ВПС США привів до відхилення первісної мети запуску 2020 року на рік. Статичне випробування 63XL 21 січня дало майже 204116,567 кг тяги для перевірки характеристик двигуна, ізоляції, кількості палива, балістики і форсунок.

ULA Vulcan Centaur

 

Очікується, що першим експлуатаційним польотом Vulcan Centaur стане приватний посадковий модуль на Місяць під назвою Peregrine, запуск якого запланований на цей рік. У грудні SpaceNews повідомляв, що запуск повинен відбутися ближче до кінця 2021 року.

Джерело.

Leave a Reply