RADIO7

#добреналаштоване

Німецькі промислові компанії переводять своїх працівників на неповний робочий день через кризу

Німецькі промислові компанії переводять своїх працівників на неповний робочий день через кризу

Низка німецьких промислових підприємств переводять своїх працівників на неповний робочий день через рецесію промисловості, тобто падіння обсягів виробництва та прибутків.

Про це повідомляє DW з посиланням на дослідження Інституту економічних досліджень IFO.

Так, у квітні 2019 року на неповний робочий день перевели 44 тисячі працівників промислових підприємств. При цьому, кількість компаній, які планують таке переведення у 2019 році досягнуло рекордного показника у 8,5%. Тобто, понад 8% всіх промислових компаній Німеччини планують у найближчі 3 місяці перевести своїх працівників на неповний робочий день.

Зазначається, що переведення на неповний робочий день — вимушений крок, до якого компанії мають вдатися, аби зберегти робочі місця, при цьому скоротивши витрати на зарплати.

Зазначимо, що Німеччина — найбільша економіка ЄС. Наприкінці 2018 року її ВВП почало скорочуватися. За останній квартал 2018 року економіка Німеччини впала на 0,2%.

За прогнозами Єврокомісії, уповільнення економіки ЄС, в тому числі й Німеччини, продовжиться й у 2019 році. Так, ВВП ЄС має зрости на 1,3%.

Джерело:https://hromadske.ua/posts/nimecki-promislovi-kompaniyi-perevodyat-svoyih-pracivnikiv-na-nepovnij-robochij-den-cherez-krizu

Makhanets Alex

    Leave a Reply