RADIO7

#добреналаштоване

Німеччину, Австрію і Чехію накрили найсильніші за 20 років снігопади

Німеччину, Австрію і Чехію накрили найсильніші за 20 років снігопади

Німеччину, Австрію та деякі райони Чехії накрили найсильніші за 20 років снігопади. В Австрії з минулих вихідних через негоду загинули щонайменше вісім осіб, повідомляє УНІАН з посиланням на DW.

Ускладнений автомобільний і залізничний рух, оскільки гілки дерев ламаються під вагою снігу і падають на дороги. Сотні водіїв застрягли на трасах на півдні Німеччини, коли їх накрила снігова буря. Крім того, кілька аеропортів скасовували рейси через негоду.

У той же час в Австрії рятувальники допомогли звільнити дев’ять туристів, які застрягли у снігу на курорті Целль-ам-Зеє. Незважаючи на попередження, група ризикнула кататися за межами траси. Дорожній доступ до курортів Лех і Обертауерн був закритий через ризик сходження лавин.

Також сильні снігопади на Балканах цього тижня призвели до закриття шкіл, припинення руху транспорту та електропостачання у багатьох районах регіону. У п’ятницю державне телебачення Сербії повідомило, що чотири муніципалітети на південному заході країни ввели режим надзвичайної ситуації.

Джерело: https://pogoda.unian.ua/news/10405578-nimechchinu-avstriyu-i-chehiyu-nakrili-naysilnishi-za-20-rokiv-snigopadi.html

Leave a Reply