RADIO7

#добреналаштоване

Нічия Шахтаря, ривок Дніпра-1, новий лідер Серії А. Головні новини за 14 лютого

Шахтар втрачає очки в першому ж матчі в 2021-му

Гірники мали грати в суботу з “Колосом” в Ковалівці, але через погані погодні умови їх гру перенесли на неділю в Київ. Але цей перенесення зіграло з “Шахтарем” злий жарт – газон стадіону імені Лобановського був добряче “виснажений” після попереднього матчу за участю власне “Динамо” та “Олімпіку”. Як наслідок, гірники втратили перевагу в технічній майстерності, та й “Колос” захищався дуже дисципліновано та впевнено. В підсумку все завершилось сухою нічиєю, і геть не випадковою. Справжніх нагод, щоб забити бодай один гол, у “Шахтаря” майже не було. Як наслідок, за підсумками туру донеччани відстали від “Динамо” вже на три бали.

Олександрія піднялась на шосте місце, Дніпро-1 вже не останній

Команда Володимира Шарана приїхала в гості до “Маріуполя” і перемогла завдяки єдиному голу, забитому Сіталом ще в першому таймі. Здобуті три очки дозволили олександрійцям обійти в турнірній таблиці “Олімпік” та “Колос”. “Дніпро-1” в свою чергу впевнено здолав “Інгулець” завдяки результативним ударам Дугласа та Довбика. Команда Йовічевіча нарешті вибралась з підвалу, піднявшись на 11-ту сходинку.

Цитаїшвілі дебютував за Ворсклу голом

Полтавці приїхали в гості до “Руху” і пропустили вже на 17-й хвилині – Климчук реалізував пенальті. Однак після перерви “Ворскла” змогла відігратись – автором голу став орендований в “Динамо” Георгій Цитаїшвілі. Схилити шальки терезів на свою користь комусь з суперників так і не вдалось – нічия 1:1. Команда Максимова має серію чотирьох матчів без перемог, “Ворскла” наразі п’ята, але відстає від “Десни”, що йде на третьому місці, лише на два очки.

МЮ відмовляється від чемпіонських перегонів

Інакше пояснити результат матчу манкуніанців з аутсайдером “Вест Бромвіч Альбіоном” неможливо. Червоні дияволи пропустили у свої ворота вже на другій хвилині. Добре що у них у складі є Бруну Фернандеш, який зрівняв рахунок перед перервою, і Давід Де Хеа, який не пропустив ще, хоча всі шанси були. Нічия 1:1 в підсумку, тож МЮ відстає від “Сіті” вже на сім очок, до того ж у містян гра в запасі. А ось “Арсенал” прорвало – каноніри виграли у “Лідса” 4:2, хет-трик у Обамейянга. “Евертон” не зміг наздогнати “Ліверпуль” – іриски несподівано програли на своєму полі “Фулгему”, що веде боротьбу за виживання.

Реал знову попереду Барселони

Колись “Валенсія” була рівним суперником для головних грандів іспанського футболу. Нині кажани програють вершковим безапеляційно. Підопічні Зідана визначили підсумок гри ще до перерви – голами відзначились Бензема та Кроос, тож другий тайм перетворився на формальність. “Реал” – другий, вершкові випереджають “Барсу” на три очки, але мають на гру більше, при цьому від “Атлетіко” відстають на п’ять балів, у матрацників на два матчі менше. Другу гру поспіль виграв “Реал Сос’єдад” – в третьому матчі поспіль відзначився Александр Ісак.

В Італії змінився лідер

Міланський “Інтер” скористався поразкою своїх сусідів у суботу від “Спеції” і вийшов на чисте перше місце. Нерадзурі приймали “Лаціо” та перемогли з рахунком 3:1. Дубль оформив Лукаку, до того ж він асистував Мартінесу. Таким чином, “Інтер” на одне очко випередив “Мілан”. Також відзначаємо вихід на третє місце “Роми”, яка розгромила “Удінезе” 3:0. “Аталанта” ледь-ледь обіграла “Кальярі” – переможний м’яч Муріель забив на 90-й хвилині. Маліновський вийшов на заміну на 85-й, але Коваленко так і просидів гру у запасі.