RADIO7

#добреналаштоване

Незавершений корпус дитячої оздоровниці «Малятка» відтепер на балансі Закарпатської облради

Незавершений корпус дитячої оздоровниці «Малятка» відтепер на балансі Закарпатської облради

Для створення умов з максимально ефективного оздоровлення маленьких краян, упровадження новітніх методик реабілітаційного лікування, розбудови сучасного реабілітаційного оздоровчого комплексу на базі обласного спеціалізованого дитячого пульмонологічного санаторію «Малятко», депутати облради у ході першого пленарного засідання 10-ї сесії ухвалили рішення «Про передачу об’єкта незавершеного будівництва».   Цьому рішенню передував лист-звернення головного лікаря обласної дитячої оздорониці «Малятко» Галини Мороз до голови облради Михайла Рівіса, в якому йдеться про необхідність завершення реконструкції лікувально-діагностичного корпусу № 1 до кінця 2018 року. Відтак, «при виконанні запланованого, заклад стане переломною точкою в повному охопленні дітей  санаторним лікуванням враховуючи, що Закарпаття багате на санаторну систему, але бідне на санаторно-курортні послуги дитячому населенню, яке є майбутнім нації і найважливішим ресурсом будь-якого суспільства. Тим більше, що охорона здоров’я в нашій країні, особливо в період її активного політичного і економічного реформування, стала однією з найважливіших проблем як самого суспільства, так і його багатьох адміністративних та гуманітарних інститутів, і це не випадково, оскільки не зовсім благополучні показники здоров’я дитячого населення, як індикатор, відображають всі проблеми нашого життя. Крім того,  незавершене будівництво під впливом  атмосферних чинників та часу підлягає руйнації і подальшому тягне збільшення вартості даного об’єкта», – наголошує в листі Галина Мороз. Після завершення реконструкції лікувально-діагностичного корпусу №1 тут будуть функціонувати санпропускник, ізолятор, зал для лікувальної фізкультури, лікувальні та діагностичні  кабінети, камера штучного мікроклімату, алергодіагностики, функційної діагностики, стоматологічний, масажу, лазеротерапії, теплолікування. «Це дасть можливість побудувати  завершену модель повноцінного багатогранного реабілітаційного оздоровчого комплексу, створити умови для максимально-ефективного оздоровлення дітей області та  втілення в практику новітніх методик реабілітаційного лікування», – резюмує головний лікар дитячої оздоровниці.

Тож, у прийнятому депутатами облради рішенню сказано, що обласна рада надає згоду на передачу з балансу управління капітального будівництва ОДА на баланс Закарпатської облради об’єкта незавершеного будівництва – «Корпус №1 обласного спеціалізованого дитячого пульмонологічного санаторію «Малятко», с. Оноківці, Ужгородського району – реконструкція» – для подальшого проведення робіт із реконструкції.

Відтепер Закарпатська облрада є замовником будівельних робіт на названому  об’єкті. А управління капбудівництва ОДАповинно передати облраді всі наявні документи, які засвідчують права та обов’язки замовника, обсяги незавершеного будівництва на момент передавання, проектно-кошторисну документацію із внесеними змінами, затверджену в установленому порядку, договірну, виконавчу, бухгалтерську документацію, накопичувальну відомість, а також інші документи, що є важливими для здійснення функцій замовника, відповідно до вимог чинного законодавства та для виконання будівельних робіт на цьому  об’єкті.

Для передачі функцій замовника на проведення робіт із реконструкції спільно з обласним спеціалізованим дитячим пульмонологічним санаторієм «Малятко» буде створено комісію із приймання-передачі вказаного об’єкта.

Leave a Reply