RADIO7

#добреналаштоване

Neuralink запрошує на роботу, яку ви самі для себе створите

Neuralink запрошує на роботу, яку ви самі для себе створите

Компанія Neuralink Ілона Маска розмістила на своєму веб-сайті п’ять вакансій в Остіні, штат Техас. Дослідницька компанія хоче найняти спеціаліста з догляду за тваринами, ветеринарного техніка, ветеринара, інженера, а також пропонує заповнити «загальну заявку». Про неї трохи нижче.

Той факт, що працювати доведеться в Остіні, підтримує чутки про плани Ілона Маска побудувати об’єкти Neuralink у Техасі, подібно до інших його компаній. Це стало зрозуміло ще у січні, коли компанія оголосила вакансію «керівника будівництва». Зараз Neuralink також шукає інженера-механіка, електрика та сантехніка. Цей факт тільки підтверджує наміри компанії щодо будівництва у Техасі.

Neuralink jobs Texas

Вакансії, пов’язані з доглядом за тваринами, вказують на важливий аспект досліджень та розробок Neuralink. Нещодавно світ побачив дещо фантастичне відео з макакою на ім’я Пейджер.

На кадрах видно, як Пейджер грає в понг своїм розумом за допомогою імплантату компанії. До Пейджера дослідники Neuralink також працювали зі свинями.

Але повернемось до теми статті. Neuralink опублікувала вакансію під назвою «Загальна заявка», де пропонується унікальна пропозиція. Компанія просить кандидатів, які подають документи за «Загальною заявкою», представити набір їхніх навичок та описати роботу, яка відповідала б їм у компанії. «Якщо ви нас заінтригуєте, ми могли б просто створити роль, яка відповідає вашим навичкам!» – заявлено в описі до вакансії.

З того часу, як Маск виявив інтерес до Техасу, майже всі його компанії або вже переїхали до штату, або перебувають у процесі. Розташування потенційних об’єктів Neuralink в Остіні поки не розкрито, але посади підтверджують, що ця компанія також переїжджає.

Повний перелік відкритих вакансій доступний за посиланням. Можливо, це ваш шанс заявити про свою неординарність?

Джерело.

Leave a Reply