RADIO7

#добреналаштоване

НЕЛЕГАЛЬНИХ МІГРАНТІВ ТА ЇХ ПЕРЕПРАВНИКІВ ЗАТРИМАЛИ ПРАВООХОРОНЦІ НА ЗАКАРПАТТІ

НЕЛЕГАЛЬНИХ МІГРАНТІВ ТА ЇХ ПЕРЕПРАВНИКІВ ЗАТРИМАЛИ ПРАВООХОРОНЦІ НА ЗАКАРПАТТІ

Чотирьох нелегальних мігрантів затримали учора ввечері прикордонники у ході реалізації інформації, що надійшла від офіцерів головного оперативно-розшукового відділу Мукачівського загону.

Спершу військовослужбовці відділу «Лужанка» на околиці населеного пункту Астей виявили чоловіка без документів. Затриманий назвався громадянином Республіки Гана. Наразі ця інформація перевіряється. Також прикордонники встановлюють осіб можливо причетних до спроби незаконного переправлення через кордон африканця.

Ще трьох нелегальних мігрантів та їх ймовірних переправників затримали прикордонники відділу «Лужанка» та співробітники оперативно-розшукового відділу Мукачівського загону, спільно з співробітниками патрульної поліції. Перевіряючи оперативну інформацію щодо можливого переміщення нелегалів, правоохоронці зупинили на околиці населеного пункту Яноші Берегівського району «Мерседес Спринтер», у якому окрім водія, громадянина України, перебувало ще четверо пасажирів чоловіків. Один із них мав при собі паспорт громадянина України, ще троє не мали жодних документів, але повідомили, що є громадянами Шрі – Ланки. Також, іноземці зізнались, що мали намір незаконно перетнути українсько-угорський кордон та в подальшому потрапити до Німеччини.

Для складання протоколів про адмінправопорушення та проведення фільтраційних заходів усіх затриманих доставлено до прикордонного підрозділу.

Щодо виявлення в діях наших співвітчизників ознак злочину передбаченого ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України» направлено повідомлення до Нацполіції.

Прес-служба Мукачівського прикордонного загону

Leave a Reply