RADIO7

#добреналаштоване

Недобросовісний мисливець потрапив у «тенета» митників

Недобросовісний мисливець потрапив у «тенета» митників

Через українсько-угорський кордон пішохід намагався незаконно перемістити декілька десятків набоїв та тепловізійні монокуляри.

Покидаючи територію Угорщини, 36-річний громадянин України перетинав кордон у пішому порядку на митному посту «Лужанка» Закарпатської митниці. Для проходження митного контролю обрав «зелений коридор», тим самим засвідчив правомірні наміри зайти на територію України. Усно заперечив про переміщення будь-яких товарів, що необхідно задекларувати, або мати дозвільні документи.

Однак, прискіпливі інспектори попросили чоловіка показати вміст рюкзаку, в якому виявили 60 набоїів до мисливської зброї калібру 7,62 мм з маркуванням на нижній частині патрона FCWIN308 та тепловізійних монокулярів марок «Bresser» та «HIKMIKRO». При цьому, дозвільних документів на їх переміщенння у співвітчизника не було.

Наразі запроваджено справу про порушення митних правил за ознаками ч.3 статті 471 МКУ. Виявлені предмети вилучено та передано в правоохоронні органи. Також Закарпатська митниця направила їм повідомлення  про протиправне діяння, що містять ознаки злочину, передбаченого ст.263 КК України.

 

Пресслужба Закарпатської митниці

Leave a Reply