Боротьба з борщівником – тема, що піднімається щороку! Особливо гостро стоїть питання під час цвітіння, коли отруйна рослина особливо небезпечна. Крім того, швидко розповсюджується і захоплює все більші території, якщо її не винищувати. Так, до прикладу, борщівник буяє вже у центрі Ужгорода вздовж річки, де завжди людно, гуляє чимало дітей. Містяни б’ють на сполох – хто ж буде відповідати за наслідки контакту з рослиною? Борщівник – отруйна рослина, дотик до якої закінчується подразненням чи опіком шкіри – буяє в центрі Ужгорода! Вздовж річки Уж по обидва боки берегів його повно, а тут, зазвичай, гуляють та відпочивають люди. З настанням спеки, містяни, а особливо діти, почали ближче підходити до води, мочити ноги і купатися якраз біля заростей борщівника. Хто ж має відповідати за наслідки – питання саме на час.
Небезпечна рослина на Закарпатті, з кожним роком її все більше
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/1623394262_borotba-z-borshhvnikom-nebezpech-1024x576-1.jpg)
Leave a Reply