RADIO7

#добреналаштоване

Названі набільш веганські країни і міста світу в 2018 році

Названі набільш веганські країни і міста світу в 2018 році

За останній час веганство з нечисленного руху стало мейнстрімом, і кількість прихильників відмови від їжі тваринного походження зростає. Масове зростання популярності веганства у всьому світі підтверджує Google. У 2018 році кількість пошукових запитів в категорії веганство була на 11% вищою ніж у 2017 році, і на 35% вищою ніж у 2016 році.

Фуд-блог Chef’sPencil використовував дані Google Trends, щоб порівняти популярність веганства у всьому світі. За допомогою цих даних кожному місцю розташування була призначена оцінка, яка показує рівень інтересу до даної теми. Згідно з отриманими результатами, країною, в якій в 2018 році найбільш цікавилися веганством, стала Австралія. «Австралія – найпопулярніша країна для веганів в 2018 році, яка зберегла своє перше місце з 2017 року. Веганство стало надзвичайно популярним в Австралії, і все більше й більше австралійців звертаються до рослинної дієти. Доказ: за даними Euromonitor International, Австралія стала третім найбільш швидкозростаючим ринком веганської продукції в 2018 році», – пишуть укладачі рейтингу.

Найбільш веганські країни в 2018 році:

Австралія

Велика Британія

Нова Зеландія

Швеція

Канада

Ізраїль

США

Ірландія

Австрія

Німеччина

Що стосується міст, в яких люди найбільш цікавилися веганством, тут лідером став Брістоль (Англія). «Брістоль – нова європейська і світова веганська столиця. Концентрація пов’язаних з темою веганства запитів в Google в Брістолі перевершила всі інші міста світу. Місцеві жителі добре знають, що їхнє місто перетворилося на веганську Мекку. Тут є багато веганських ресторанів, кафе, веганські перукарні та салони краси та навіть активне брістольське веганське співтовариство», – пише блог.

 

Найбальш веганські міста в 2018 році:

Брістоль

Портленд

Едінбург

Ванкувер

Сіетл

Манчестер

Лондон

Лідс

Лос Анджелес

Глазго

Джерело: https://style.nv.ua/ukr/life/stalo-meynstrimom-nazvani-nabilsh-veganski-krajini-i-mista-svitu-v-2018-roci-50001971.html

Makhanets Alex

    Leave a Reply