RADIO7

#добреналаштоване

NASA пропонує скласти власний марсокоптер Ingenuity з паперу

NASA пропонує скласти власний марсокоптер Ingenuity з паперу

NASA готується вперше запустити свій марсіанський дрон Ingenuity на Червоній планеті 14 квітня, а усі бажаючі вже зараз можуть приєднатися до події, хоча б і в себе вдома, створюючи паперові версії апарату.

Ingenuity полетів на Червону планету під черевом марсохода Perseverance, який приземлився на Марсі 18 лютого. Ingenuity опинився на поверхні Марса 3 квітня і тепер готується до свого першого польоту, який, як очікується, відбудеться 14 квітня.

NASA's Ingenuity Mars Helicopter

Ingenuity, перший дрон, відправлений в інший світ, призначений для тестування технологій майбутніх літальних апаратів на інших планетах. «У нас є супутники на орбіті Марса, які роблять глобальні знімки, і у нас є марсохід на поверхні, який робить знімки крупним планом, але на Марсі є місця, куди марсохід просто не може потрапити», – заявив представник NASA. Після розгортання «дрон здійснить серію випробувальних польотів, і, якщо нам пощастить, ми зможемо отримати кілька знімків поверхонь, які не бачимо за допомогою марсохода», – додав він.

Однак марсіанська атмосфера дуже тонка – всього близько 1% товщини атмосфери Землі на рівні моря – що ускладнює політ Ingenuity. Тому вертоліт, який важить всього 1,8 кг, оснащений великими похилими лопатями, які можуть дуже швидко обертатися для створення достатньої підйомної сили.

Інструкція NASA для студентів з виготовлення паперового дрона спонукає студентів створювати власні літальні апарати з урахуванням тих же обмежень, з якими довелося зіткнутися інженерам Лабораторії реактивного руху. Використовуючи папір, ножиці, олівець і вимірювальну стрічку, ви можете власноруч побудувати макет іншопланетного гелікоптера.

NASA's Ingenuity Mars Helicopter

Покрокове керівництво включає шаблон гелікоптера, який можна легко завантажити. Ви також можете просто намалювати гелікоптер на аркуші паперу, якщо хочете. У навчальному посібнику є різні розрізи і складки, які необхідно зробити, щоб створити власний гелікоптер з паперу.

Щоб перевірити конструкцію свого гелікоптера, підніміть його якомога вище у повітря, а потім опустіть його, спостерігаючи, як обертаються лопаті несучого гвинта. Поекспериментуйте з більшою висотою або з різними конструкціями ротора, скоротивши лопаті або склавши їх, щоб створити більший кут падіння.

Джерело.

Leave a Reply