RADIO7

#добреналаштоване

Найближчий до Ужгорода міжнародний аеропорт перейшов на літній розклад роботи

Найближчий до Ужгорода міжнародний аеропорт перейшов на літній розклад роботи

Найближчий від Ужгорода міжнародний аеропорт словацького міста Кошице перейшов на літній розклад роботи, збільшивши кількість рейсів

З початком цього тижня деякі авіакомпанії збільшили кількість рейсів з аеропорту Кошице. Про це повідомляє видання Prozak.info. Зокрема, Austrian Airlines знову збільшує кількість щотижневих рейсів до Відня від 10 до 13 рейсів на тиждень. Деякі рейси виконуються літаками Embraer E195 і Airbus A320.

Czech Airlines залишається авіакомпанією, яка забезпечує найбільшу кількість рейсів до Кошице. На борту чеського національного перевізника можна літати з Кошице через Прагу до багатьох інших напрямків до 18 разів на тиждень. З’єднання з Братиславою доступне 6 разів на тиждень.

З липня 2018 LOT Polish Airlines додали три додаткові рейси. В цілому, LOT буде виконувати з Кошице до Варшави 11 рейсів на тиждень.

Найбільший перевізник Turkish Airlines продовжуватиме виконувати рейси з Кошице до Стамбулу чотири рази на тиждень. Цей розклад дозволяє легко подорожувати з Кошице через Стамбул у всі куточки світу. Wizz Air збільшує пропускну здатність своїх рейсів з аеропорту Кошице до Лондон – Лутон. Рейси будуть виконуватися крупнішими літаками – Airbus A321 – з місткістю 230 місць кожного дня, починаючи з 15 травня. До цього часу ця лінія буде експлуатуватися літаком Airbus A320 з місткістю 180 місць. Генеральний директор і голова аеропорту Кошице Міхаел Тмей повідомив: «Літній розклад аеропорту Кошице пропонує 46 щотижневих рейсів до чотирьох крупних європейських “вузлів”, що робить аеропорт Кошице єдиним в Словаччині аеропортом, який пропонує таке багате “підключення” до всього світу”.

Розклад відправлення та прибуття літаків по аеропорту Кошице дивіться на сайті аеропорту. 

Leave a Reply