Два з половиною мільйони гривень на придбання житла шістьом дітям-сиротам отримають Ужгород і Рахівський район. Таке рішення ухвалила обласна комісія, яка здійснює розподіл субвенції з Державного бюджету на ці цілі. За результатами попередніх двох засідань (5 липня та 1 серпня) придбано у власність чотири помешкання для п’ятьох дітей-сиріт, приміщення для створення дитячого будинку сімейного типу. Також тривають процедури оформлення документів ще двох помешкань і профінансовано придбання житла для двох дітей-сиріт. Загалом на житло дітям-сиротам Закарпаття цьогоріч передбачено понад 20 мільйонів гривень субвенції з Держбюджету.
На житло для сиріт виділено 20 мільйонів
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/96067639.jpg)
Leave a Reply