В Ужгород уже у неділю прибуде Вифлеємський вогонь Миру

В Ужгород уже у неділю прибуде Вифлеємський вогонь Миру

Цього року ужгородські пластуни разом із словацькими скаутами передадуть Вогонь громаді Ужгорода! Привезуть вогник світла із самісінького Відня! Відповідну інформацію оприлюднили на сторінці “Пласту” у соцмережі “Феусбук”.

Урочистість відбудеться у неділю, 22 грудня,  в Ужгородському греко-католицькому хрестовоздвиженському Кафедральному соборі. Початок о 8.00.

Також передача Вифлеємського вогню о 16.00 відбудеться і у мікрорайоні “Дравці”. Відповідну інформацію у соцмережі “Фейсбук” поширив настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці отець Павло Фіцай.

Відзначається, що на парафії також відбудеться Молебень, а отець Владислав Ігнатишин проведе інтерактивну Різдвяну катехезу.

Вифлеємський вогонь миру!В неділю 22 грудня відбудеться передача Вифлеємського вогню миру Пластом у рамках різдвяного…

Publiée par Pavlo Fitsay sur Samedi 14 décembre 2019

Організатори відзначають, що  сама ж акція була започаткована у 1986 році австрійською телерадіокомпанією ORF з міста Лінц.  Із самого початку акція планувалася з метою підтримки неповносправних дітей та усіх, хто потребує допомоги та уваги в передріздвяний час. І одразу ж цю благородну справу взяли в свої руки скаути.  Щороку представники ORF та австрійські скаути беруть Вогонь на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі, а далі транспортують його літаком до Австрії.  Після урочистостей у Віденському Кафедральному соборі естафета передається до сусідніх країн. Саме із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із заходу на схід, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового.

Представники “Пласту” закликають прийти на урочисту передачу Вифлеємського вогню. І таким чином поділись своїм теплом та принести частинку іскорки добра у свій дім.

Діана

Leave a Reply