RADIO7

#добреналаштоване

На Закарпатті з робочим візитом перебуває поліція Краю Височина Чеської Республіки

На Закарпатті з робочим візитом перебуває поліція Краю Височина Чеської Республіки

У рамках співпраці між Закарпатською областю України та Краєм Височина делегація завітала до нашого краю з робочим візитом. Його мета – ознайомлення з роботою окремих підрозділів Національної поліції в області, огляд відремонтованих у рамках співпраці окремих соціальних приміщень, налагодження подальшої співпраці.

Координатором цієї робочої поїздки виступила Катержіна Свободова, яка також є координатором співпраці між Закарпаттям і Височиною.

У складі делегації, яку очолив полковник, заступник директора з зовнішньої служби Карел Сегнал: полковник, керівник обласного управління в Їглаві Алеш Індра; полковник, начальник відділу міграційної поліції Олдржих Чалупка; майор, керівник підрозділу кінологічної служби Мартин Ружичка; капітан департаменту патрульної поліції Девід Джирак; капітан відділу міжнародних відносин Роман Матеїчек; капітан канцелярії заступника директора з зовнішньої служби Мілош Новак, а також радник Краю Височина Мартін Гіскі.

Під час перебування їх супроводжували начальник управління з питань розвитку місцевого самоврядування, міжнародних та регіональних в’язків обласної ради Василь Маковський, керівник Клубу Т.Г. Масарика в Ужгороді Іван Латко, представники підрозділів поліції в Закарпатській області та ін.

Делегація традиційно поклала квіти до пам’ятника Т.Г. Масарику.

Під час зустрічі із начальником Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Романом Стефанишиним обговорено питання розвитку подальшої міжнародної співпраці та обміну досвідом між різними підрозділами поліції Закарпаття та Височини.

Відтак делегація відвідала кінологічний центр та Департамент міжнародного поліцейського співробітництва Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, де вручила цінні подарунки. Затим завітала до управління патрульної поліції, де відбувся огляд приміщення, яке заплановано відремонтувати у рамках співпраці.

У другій частині дня делегація відбула до дитячого будинку в с. Ільниця Іршавського району, для того щоб подарувати іграшки та вручити цінні подарунки його вихованцям.

Завтра делегація перебуватиме у Рахівському районі, де серед іншого відвідає відділ поліції у смт Ясіня.

Прес-служба облради

Leave a Reply