Станом на ранок 17 червня на Закарпатті зареєстрували 26 нових випадків COVID-19, що на 4 більше, ніж за попередню добу.
Такі дані повідомляє Закарпатський обласний центр громадського здоров’я. За добу одужали 93 людей, жоден пацієнт не помер.
За інформацією відомства, загалом з початку пандемії діагноз COVID-19 встановили у 62 003 людей. 59 867 пацієнтів подолали хворобу, 1 600 — померли. Упродовж минулої доби, 16 червня, звернулись за екстреною медичною допомогою 697 осіб, з них з явищами гострої пневмонії – 13 та 8 хворих з підозрою на COVID-19″, — розповіла речниця. 495 зразків біологічного матеріалу відібрали за минулу добу та скерували у лабораторії для досліджень методом ПЛР.
Leave a Reply