На Закарпатті видано понад 16 тисяч витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

З початку року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області підготували та видали фізичним і юридичним особам 16051 витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.
З них 7 273 витяги видано громадянам, які звернулися через Центри надання адміністративних послу, і 8 778 – замовлено через мережу Інтернет.
Найбільше таких документів видано в Ужгородському (4948), Мукачівському (3388) та Виноградівському (1718) районах, – повідомили в ГУ Держгеокадастру у Закарпатській області.
Довідково: Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.

Прес-центр Закарпатської ОДА

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *