RADIO7

#добреналаштоване

На Закарпатті СБУ спільно з іноземними партнерами блокували діяльність міжнародного угруповання

На Закарпатті СБУ спільно з іноземними партнерами блокували діяльність міжнародного угруповання

Співробітники Служби безпеки України спільно з Держприкордонслужбою та правоохоронними органами Чехії, Словаччини і Польщі блокували діяльність транскордонного організованого угруповання, яке спеціалізувалося на нелегальній міграції до європейських країн.

Правоохоронці встановили, що до складу групи входили громадяни України, сусідніх держав, а також країн Центральної та Південно-Східної Азії. Зловмисники організували механізм незаконного переправлення вихідців з країн Південно-Східної Азії до ЄС.

У Києві та Одесі учасники угруповання формували групи нелегалів, яких потім перевозили до Закарпаття. Через розгалужену мережу так званих «провідників» зловмисники переправляли мігрантів до європейських країн поза встановленими пунктами пропуску. Правоохоронці задокументували тринадцять епізодів протиправних дій організаторів нелегальної міграції.

Під час санкціонованих слідчих дій за адресами проживання зловмисників у Закарпатській, Івано-Франківській та Львівській областях виявлено незареєстровану зброю, мобільні засоби комунікації та інші речові докази, що підтверджують незаконну діяльність.

Також на території однієї з європейських країн представники іноземних правоохоронних органів затримали дванадцять учасників міжнародного угруповання.

У межах відкритих кримінальних проваджень за ст. 332 Кримінального кодексу України восьми фігурантам справи повідомлено про підозру у вчиненні злочину. Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до функціонування транскордонної схеми нелегальної міграції.

Заходи з викриття зловмисників проводились під процесуальним керівництвом прокуратури Закарпатської області.

Прес-центр СБ України

Makhanets Alex

    Leave a Reply