RADIO7

#добреналаштоване

НА ЗАКАРПАТТІ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ АКЦІЯ «ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ»

НА ЗАКАРПАТТІ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ АКЦІЯ «ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ»

2-22 квітня на території Закарпатської області проводитиметься Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця», яка цього року відбувається уже втринадцяте і матиме на меті допомогти діткам, які мають проблеми зі слухом. Про це сьогодні, 27 березня, під час прес-конференції в Ужгородському прес-клубі повідомила Марія Рущак, представник Благодійного фонду «Серце до серця» у Закарпатській області.  «Цього року акція має гасло «Почуй світ», адже в Україні та, зокрема, на Закарпатті є досить багато діток, які мають проблеми зі слухом. Це дуже нам болить, тому цього року ми запропонували закупити слухові імпланти для дітей, які цього потребують, а також, якщо нам вдасться зібрати кошти, ми плануємо закупити необхідне обладнання для сурдологічного кабінету обласної дитячої лікарні», – розповіла Марія Рущак.

Тамара Кулакова, лікар-сурдолог Закарпатської обласної дитячої лікарні,  зазначила, що Благодійний фонд «Серце до серця» уже допомагав сурдологічному кабінету та закупив апаратуру, яка допомагає виявити вади слуху в дуже ранньому віці. «Однак, нам дуже необхідно дообладнати наш кабінет іншими апаратами, які дозволяють ще краще обстежувати та діагностувати проблеми зі слухом у дітей. Крім того, прагнемо до того, щоби діти не пільгових категорій, які не отримували слухові апарати, змогли нарешті почути. Наразі 58 дітей очікують на слухові апарати і на обладнання, яке потребує лікарня для сурдологічного відділення», – пояснила лікар.

«Ми завжди активно долучаємося до акції та закликаємо усі установи та організації долучитися. У минулі роки бувало, що працівники держустанов цілими колективами перераховували благодійному фонду свій денний заробіток. Зазвичай, люди активно долучаються, незалежно від посад чи організацій, в яких працюють. Це залежить тільки від самої людини: чи має вона бажання допомогти, чи ні. А зараз навіть невелика допомога може вплинути на реалізацію великої справи»,  – сказав Віталій Ерфан, директор Департаменту молоді та спорту Закарпатської ОДА.

«Залюбки долучаємося, допомагаємо, закликаємо волонтерів долучатися до благодійної акції. У наших приміщеннях проходять волонтерські заходи, збори, проводимо різні зустрічі, долучаємося, як можемо, бо переконані, що допомагати – це просто», – додала Світлана Ганущина, директор «ПАДІЮНу».

За словами представника БФ «Серце до серця» на Закарпатті Марії Рущак, минулого року в області були зібрані кошти для закупівлі обладнання для дітей із вадами зору, цього ж року вирішили допомогти сурдологічному відділенню «Перед початком акції ми визначаємо відділення лікарні, яке наразі найбільше потребує підтримки, допомоги, тому цього року – «Почуй світ». Маємо надію, що впораємося і допоможемо», – каже Марія  Рущак.

Наразі для участі в акції організатори мають потребу у збільшенні штату волонтерів, тому закликають усіх небайдужих долучатися до роботи: «Зараз нам потрібно ще хоча б 10 волонтерів, щоби ми попакували скриньки, які будемо відправляти у кожен район області. Так скриньки отримає кожна школа, садочок, лікарня, вуз, майже кожна велика установа, що є у районі. Акція проводитиметься по всій області»,  – зазначила Марія Рущак та закликала відповідально ставитися до благодійності: ідентифікатор скриньки (номер на скриньці) і волонтера  мають збігатися, якщо ж раптом це не так – потрібно повідомити організаторам акції.

За озвученою інформацією, Закарпатська область у зборах коштів у рамках акції «Серце до серця» завжди серед лідерів, а минулого року займала друге місце сере інших регіонів України.

 

Leave a Reply