RADIO7

#добреналаштоване

На Закарпатті прикордонники зупинили легковик, у якому перевозили групу нелегалів

На Закарпатті прикордонники зупинили легковик, у якому перевозили групу нелегалів

Сьогодні вночі, у рамках спільної прикордонної операції «Карпати-2021», прикордонники Чопського загону затримали п’ятеро іноземців, що мали намір незаконно перетнути українсько-словацький кордон.

У результаті взаємодії з сусіднім Карпатським загоном було отримано інформацію, що зі Львівщини у напрямку Закарпаття прямує легковий автомобіль української реєстрації, у якому перебувають п’ятеро громадян Узбекистану.

Враховуючи, що іноземці походять з країни міграційного ризику, співробітники оперативно-розшукового підрозділу Чопського загону спільно з дільничними інспекторами відділу «Великий Березний» організували відстеження руху вказаного транспортного засобу. В подальшому, його зупинили на околиці населеного пункту Кострино, неподалік кордону зі Словаччиною. За кермом автівки перебував 25-річний громадянин  Узбекистану. Окрім нього, у салоні виявили ще чотирьох його співвітчизників.

Під час проведення перевірочних заходів оперативники встановили в діях громадян Узбекистану, які мали намір незаконно потрапити до країн Західної Європи, склад правопорушення,  передбаченого ч.2 ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Подальшу долю порушників вирішить суд.

Пресслужба Чопського прикордонного загону

Leave a Reply