RADIO7

#добреналаштоване

На Закарпатті прикордонники затримали трійку вихідців з Індії, що намагалися потай перетнути кордон

На Закарпатті прикордонники затримали трійку вихідців з Індії, що намагалися потай перетнути кордон

 

Минулої доби військовослужбовці Чопського загону затримали в Ужгородському районі трьох іноземців, що намагалися незаконно дістатися Словаччини.

Про можливу появу правопорушників у прикордонні правоохоронців вночі проінформував сигналізаційний комплекс. У район спрацювання одразу вислали додаткові наряди. Під час перевірки один з них виявив сліди, які вели в бік Словаччини, а за ними – місце, де невідомі особи намагалися перелізти через загороджувальний паркан. Правопорушника затримали поблизу населеного пункту Оноківці за 300 метрів від держрубежу.

Прикордонники продовжили пошуки і незабаром виявили ознаки перебування ще кількох невідомих. Приблизне місце знаходження зловмисників видала загублена ними шапка.

Пошукові заходи тривали цілу ніч. Лише зранку правоохоронцям вдалося виявити ще двох іноземців.

Жоден із трьох затриманих не мав при собі документів, усі назвалися громадянами Індії.

З метою притягнення до адміністративної відповідальності та з’ясування усіх обставин правопорушення, іноземців доставили у прикордонний підрозділ. Після встановлення особи їх притягнуть до відповідальності за ч.2 ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Справи іноземців буде передано до суду.

Пресслужба Чопського прикордонного загону

 

Leave a Reply