RADIO7

#добреналаштоване

НА ЗАКАРПАТТІ ПРИКОРДОННИКИ ТРОЄ МІСЦЕВИХ ЖИТЕЛІВ НАМАГАЛИСЯ ПЕРЕПРАВИТИ В РУМУНІЮ 5 ЧОЛОВІКІВ

НА ЗАКАРПАТТІ ПРИКОРДОННИКИ ТРОЄ МІСЦЕВИХ ЖИТЕЛІВ НАМАГАЛИСЯ ПЕРЕПРАВИТИ В РУМУНІЮ 5 ЧОЛОВІКІВ

Вісім чоловіків, які намагались оминути контрольний пост, затримали прикордонники відділу «Яблунівка» Мукачівського загону на Закарпатті.

Інформацію про можливу спробу здійснення протиправної діяльності надали співробітники оперативно-розшукового відділу Мукачівського загону. Автівки, на яких пересувалися зловмисники, прикордонники зупинили на околиці населеного пункту Стеблівка. Затриманими виявилися військовозобов’язані громадяни України. П’ятеро із чоловіків з допомогою трьох переправників, які їх супроводжували, мали намір незаконно потрапити до Румунії.

У ході подальшого з’ясування обставин стало відомо, що ділки за свої послуги планували отримати з кожного клієнта від 3 до 4 тисяч доларів США. Утікачами виявилися чоловіки з різних регіонів країни – Миколаївщини, Івано-Франківщини, Харківщини, Київщини та Закарпаття.

Самі ж преправники є мешканцями Закарпаття. Про виявлення в їх діях ознак злочину, передбаченого ст.332 КК України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України» прикордонники направили повідомлення до Хустського райвідділу поліції.

Прес-служба Мукачівського прикордонного загону

Leave a Reply