RADIO7

#добреналаштоване

На Закарпатті представники ОБСЄ цікавилися соцзахистом учасників АТО

На Закарпатті представники ОБСЄ цікавилися соцзахистом учасників АТО

Про це повідомили у прес-службі Закарпатської ОДА.

Представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Лешек Кочік (Leszek Kocik) та Джейкоб Дінен (Jacob Dinneen), котрі мають мандат роботи на території Івано-Франківської, Тернопільської та Закарпатської областей поспілкувалися з представниками департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації щодо надання соціальних гарантій. Йшлося про соціальний захист учасників АТО, членів сімей загиблих, а також закарпатців, які стали інвалідами внаслідок бойових дій на сході України.

Закарпатські чиновники поінформували представників ОБСЄ про надання пільг і компенсацій, передбачених чинним законодавством, за рахунок обласного та місцевих бюджетів. Йшлося про виділені з державного бюджету кошти (з частковим співфінансуванням з місцевих бюджетів) для забезпечення житлом учасників АТО (І-ІІ групи інвалідності), членів сімей загиблих учасників АТО та учасників АТО з числа внутрішньо переміщених осіб та кількість таких громадян пільгових категорій, яких станом на звітну дату вже забезпечено житлом.

Обговорили й обласні програми та проведення в області додаткових заходів, щодо соціальної підтримки, адаптації військовослужбовців учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, вшанування пам’яті загиблих. А також про виділення земельних ділянок на території Закарпатської області громадянам зазначених пільгових категорій а також медичного забезпечення, та реабілітації на базі Комунального Закладу “Обласного госпіталю ветеранів війни”.

Нагадаємо, в Ужгороді представники управлінь соціального захисту населення області розповідали про труднощі, з якими доводиться стикатися в роботі.

Leave a Reply