Про це повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.
Правоохоронцями задокументовано, як службовець вимагала та отримала першу частину неправомірної вигоди в сумі 800 доларів США за укладення договору оренди комунального приміщення площею 32 кв м.
В подальшому, за 3 тис 200 доларів США вона пообіцяла вирішити питання із приватизацією вказаного об’єкту з розрахунку по 100 доларів США за кожен квадратний метр.
Кошти вона вимагала передати через її цивільного чоловіка, в якого правоохоронцями і вилучено першу частину неправомірної вигоди.
Службову особу затримано в порядку ст. 208 КПК України, наразі вирішується питання щодо оголошення їй про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України – вимагання та отримання неправомірної вигоди службовою особою.
Leave a Reply