RADIO7

#добреналаштоване

На Закарпатті поліція виявляє порушників міграційного законодавства

На Закарпатті поліція виявляє порушників міграційного законодавства

Правоохоронці краю проводять оперативно-профілактичні відпрацювання під умовною назвою «Мігрант». Дана операція проводиться поліцією з  метою виявлення іноземців та осіб без громадянства, які вчиняють правопорушення, незаконно перебувають на території України тощо. У рамках спецоперації «Мігрант», яка проводиться тепер у державі, поліцейські Мукачівського відділу провели спільну нараду та рейди з працівниками Державної міграційної служби та прикордонниками. Її учасники узгодили алгоритм спільних дій щодо виявлення іноземців, які порушили міграційне законодавство України.

Зокрема, поліція Мукачева спільно з представниками міграційної служби провела рейд на ринках міста. Правоохоронці перевіряли документи у громадян іноземних держав щодо законності їх перебування на території України.

Заходи з виявлення іноземців чи осіб без громадянства на території області триватимуть до кінця травня. За цей період поліцейські обстежать всі можливі місця скупчення нелегалів – продуктові та речові ринки, торгові майданчики, готелі, залізничні вокзали, автостанції. Також працівники поліції перевірятимуть автомобілі з іноземною реєстрацією та осіб, які ними керують.

Усі порушники міграційного законодавства будуть притягнуті до відповідальності, а при необхідності видворені за межі України.

Наразі в Мукачеві виявлено три порушення,  кваліфіковані за ч.1 ст.203 Кодексу України про  адміністративні правопорушення (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України).

Поліцейські краю продовжують активну роботу щодо виявлення іноземців, які порушують міграційне законодавство, та закликають громадян бути пильними і повідомляти про будь-яких підозрілих осіб на лінію «102».

Відділ  комунікації поліції Закарпатської області

Leave a Reply