RADIO7

#добреналаштоване

На Закарпатті поліція виявила 8 п’яних водіїв

На Закарпатті поліція виявила 8 п’яних водіїв

За минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття задокументували випадки керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння в Ужгородському, Тячівському, Хустському  районах. Ще чотирьох нетверезих водіїв виявила патрульна поліція області.

У селі Красна Тячівського району вночі працівники групи реагування патрульної поліції Дубівського відділення зупинили для перевірки автомобіль марки «ВАЗ-2106», на якому було пошкоджене переднє лобове скло. За кермом технічно несправного автомобіля перебував житель села Лопухово Тячівського району в стані алкогольного сп’яніння.

Від проходження медосвідування водій відмовився. На правопорушника в присутності свідків склали відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування. Несправну машину затримали на спецмайданчик поліції Дубового.

У Тячеві опівночі працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «Skoda Оctаvіa» іноземної реєстрації, на якому не освічувався номерний знак. За кермом  автомобіля перебував місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медосвідування він відмовився, про що правоохоронці в присутності свідків склали адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили водія від керування.

У селі Минай Ужгородського району вночі працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «Оpеl Astrа» іноземної реєстрації, який робив незрозумілі маневри. За кермом перебував житель сусіднього села Розівка у стані алкогольного сп’яніння. Драгер виявив у нього 0,90 проміле алкоголю.  Правоохоронці склали на водія відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.

У Хусті працівники групи реагування патрульної поліції зупинили вночі автомобіль марки «Volkswagen Pаssаt» іноземної реєстрації, на якому не працював поворотник під час  виконання маневру. За кермом перебував місцевий житель у стані алкогольного сп’яніння. Під час медосвідування в лікарні у водія виявили 2,6 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.

Ще чотирьох  п’яних водіїв виявили за минулу добу працівники патрульної поліції області.

Складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення.

https://zk.npu.gov.ua/news/adminprotokoli/na-zakarpatti-policziya-viyavila-8-p-yanix-vodijiv/

Makhanets Alex

    Leave a Reply