RADIO7

#добреналаштоване

НА ЗАКАРПАТТІ ПЕРЕПРАВНИКУ НЕЛЕГАЛЬНИХ МІГРАНТІВ ОГОЛОСИЛИ ПРО ПІДОЗРУ

НА ЗАКАРПАТТІ ПЕРЕПРАВНИКУ НЕЛЕГАЛЬНИХ МІГРАНТІВ ОГОЛОСИЛИ ПРО ПІДОЗРУ

Позбавлення волі на строк від п’яти до семи років загрожує 27-річному громадянину України, який у листопаді 2020 року організував незаконне переправлення через кордон двох іноземців.

Минулого року офіцери головного оперативно-розшукового відділу Мукачівського прикордонного загону спільно з співробітниками Берегівського сектору кримінальної поліції зупинили в населеному пункті Яноші «Мерседес», яким керував 36-річний житель Мукачево. https://cutt.ly/AERxgD9

Окрім водія в салоні авто знаходилося ще п’ятеро чоловіків: троє громадян України та двоє громадян Афганістану та Пакистану.

Згодом, у рамках відкритого кримінального провадження, правоохоронцям вдалося встановити особу організатора незаконного переправлення через кордон іноземців.

Чоловік мешкає у селі Тересва Тячівського району, що на Закарпатті. Днями йому оголосили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 332 КК України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України». У разі доведення в суді вини підозрюваного, йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до семи років.

                                                            Прес-служба Мукачівського прикордонного загону

Leave a Reply