RADIO7

#добреналаштоване

НА ЗАКАРПАТТІ ОПЕРАТИВНІ СПІВРОБІТНИКИ ДЕРЖПРИКОРДОНСЛУЖБИ ВИКРИЛИ 2 ПРИКОРДОННИКІВ НА СПРОБІ “ПІДЗАРОБИТИ” НА КОНТРАБАНДІ СИГАРЕТ

НА ЗАКАРПАТТІ ОПЕРАТИВНІ СПІВРОБІТНИКИ ДЕРЖПРИКОРДОНСЛУЖБИ ВИКРИЛИ 2 ПРИКОРДОННИКІВ НА СПРОБІ “ПІДЗАРОБИТИ” НА КОНТРАБАНДІ СИГАРЕТ

Оперативні підрозділи Держприкордонслужби продовжують системну роботу з викорінення корупційних проявів на державному кордоні і притягнення винних до відповідальності.

Днями на Закарпатті викрито 2 військовослужбовців на хабарництві. Останні вирішили «підзаробити» на контрабанді тютюнових виробів.

Спочатку оперативники зафіксували факт підготовки до незаконного переміщення товарів до Румунії на ділянці Мукачівського прикордонного загону. Далі з’ясували, що військовослужбовці перебуваючи в прикордонному наряді згодилися «закрити» очі на переміщення через кордон 20 ящиків сигарет, за що отримали на банківську картку переказ коштів у розмірі понад 10 тисяч гривень від протиправних елементів з числа місцевих жителів.

По даному факту УВВБ направлено повідомлення до військової прокуратури, згідно з яким внесені відомості до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 ККУ.

Розслідування кримінального провадження проводитиме територіальне управління ДБР розташоване у місті Львові під процесуальним керівництвом військової прокуратури Ужгородського гарнізону.

 

Прес-служба Мукачівського прикордонного загону

Leave a Reply