В ДУ «Закарпатська установа виконання покарань №9» неповнолітнім ув’язненим вручили атестати. По завершенню 2017-2018 навчального року в державній установі «Закарпатська установа виконання покарань №9» двом неповнолітнім ув’язненим директор Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Лариса Мигалина та заступник директора з навчально-виховної роботи Марія Гринчук вручили атестати про закінчення 11-класу, які здобули повну загальну середню освіту.
На Закарпатті неповнолітнім ув’язненим вручили атестати
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2018/07/36638797_2108347089413219_632474783769952256_n-800x600.jpg)
Leave a Reply