RADIO7

#добреналаштоване

На Закарпатті існує загроза зсувів снігу

На Закарпатті існує загроза зсувів снігу

На Закарпатті проїзд автотранспорту забезпечено, але рух ускладнено та існує загроза зсувів снігу.

Про це повідомляє Служба автодоріг у Закарпатській області.

“Станом на ранок 16 січня, проїзд автотранспорту забезпечено на всіх автомобільних шляхах державного значення. Рух ускладнено, проте проїзд перевалами Карпат забезпечено.

Не дивлячись на  значні опади снігу цієї ночі вдалося уникнути створення корків і заторів в русі навіть для великовагового транспорту.

В гірських районах області існує загроза зсувів снігу на дороги. Вдень 16 січня, а також вночі та вранці 17 січня, на всій території Закарпатської області продовжуватимуться інтенсивні  снігові опади. У горах спостерігається посилення вітру, хуртовини та тумани. На дорогах можлива ожеледиця.

Шановні водії, якщо ви вже твердо вирішили рушати автошляхами області –  закликаємо вас бути вкрай уважними на дорозі, враховувати дорожню обстановку та неухильно дотримуватись всіх правил руху. Дотримуйтесь дистанції, швидкісного режиму та не заважайте роботі спецтехніки.
У випадках, коли дорога засніжена або покрита ожеледицею, гальмівний шлях збільшується у рази. З особливою обережністю рухайтеся перевалами, на мостах та естакадах, – відмовлятеся від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху!

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на основних перевалах Закакрпаття. Робота з очищення від снігу, та покриття дорожнього полотна протиожеледними сумішами триває цілодобово.

У разі виявлення непрохідних ділянок автошляху – телефонуйте за номером 067 509 08 40 чергового диспетчера Служби автомобільних доріг Закарпатської області.

Якщо ви потребуєте невідкладної допомоги – неодмінно телефонуйте на гарячі лінії 101, 102, 103

Також, просимо не залишатися осторонь, якщо комусь потрібна допомога”, – йдеться у повідомленні.

Leave a Reply