RADIO7

#добреналаштоване

НА ЗАКАРПАТТІ ФІГУРАНТУ У СПРАВІ НЕЗАКОННОГО ПЕРЕПРАВЛЕННЯ ЧЕРЕЗ КОРДОН ВІЙСЬКОВОЗОБОВЯЗАНИХ ОСІБ ОГОЛОСИЛИ ПРО ПІДОЗРУ

НА ЗАКАРПАТТІ ФІГУРАНТУ У СПРАВІ НЕЗАКОННОГО ПЕРЕПРАВЛЕННЯ ЧЕРЕЗ КОРДОН ВІЙСЬКОВОЗОБОВЯЗАНИХ ОСІБ ОГОЛОСИЛИ ПРО ПІДОЗРУ

На Закарпатті офіцери оперативно-розшукового відділу Мукачівського прикордонного загону спільно зі співробітниками СБУ, Нацполіції та відділу міграційної поліції ГУ НП припинили діяльність каналу з незаконного переправлення через кордон військовозобов’язаних чоловіків.

В квітні 2022 року правоохоронці заскочили на гарячому трьох закарпатців, які планували переправити до Румунії трьох громадян України призовного віку. За свої послуги зловмисники планували отримати 16 500 євро.

Сьогодні спільною міжвідомчою групою в помешканнях фігурантів проведені обшуки та вилучені речі, які можуть стати доказами протиправної діяльності переправників. Зокрема – радіостанції, мобільні термінали, надувний човен, GPS – новігатор, блокноти із чорновими записами тощо.

У рамках досудового розслідування справи щодо організації незаконного переміщення осіб через кордон (ст. 332 ККУ), правоохоронці з’ясували, що ділки, здебільшого, переправляли своїх клієнтів у темний час доби. Організатори незаконної схеми за допомогою тепловізорів відстежували рух прикордонних нарядів.

Наразі ще одному фігуранту справи оголошено про підозру у вчиненні злочину, двом його поплічникам повідомили про підозру ще у квітні. Досудове розслідування триває.

У разі доведення вини підозрюваних у суді, їм загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк від семи до дев’яти років.

                                                                                      Прес – служба Мукачівського прикордонного загону

Leave a Reply