RADIO7

#добреналаштоване

На яких водоймах Закарпаття безпечно відпочивати

На яких водоймах Закарпаття безпечно відпочивати

Спекотне літо на Закарпатті розпочалось ще в середині весни. Ті, кому сімейний бюджет не дозволяє зібратись на море, задовольняються місцевою природою. Прохолодні річки та озера в спекотні дні приваблюють велику кількість людей, однак відпочивальники забувають про найголовніше, що усі водні артерії  Закарпаття мають статус гірських, а тому купатися в них категорично заборонено.

Нещодавно Ужгородський міськвиконком погодив перелік місць для відпочинку біля води. Таке в обласному центрі, як і в попередні роки, – одне. Щоправда, погодження не має жодного відношення до купання, адже Уж – гірська річка, тому заходити у воду влада заборонила. Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв розповів:

Цього року на водоймах області вже потонуло 23 закарпатців. Тільки на минулому тижні жертвами води стали троє осіб. Всі випадки трапились на водоймах, де купатись заборонено. Однак це не лякає людей. Та слід зауважити, що в області таки є місця, де відпочивальники офіційно мають змогу відпочивати на воді, щоправда, їх не надто велика кількість. Речник Управління ДСНС Наталія Батир зазначила:

Рятувальники вкотре закликають закарпатців дотримуватись правил безпеки на воді, тим самим уберегти себе, а інколи й оточуючих від летальних наслідків.

Джерело: М-Студіо

Leave a Reply