На вулицях Ужгорода греко-католики молилися за охорону від коронавірусу

На вулицях Ужгорода греко-католики молилися за охорону від коронавірусу

Сьогодні, 22 березня, на YouTube-каналі Греко-католицьке Закарпаття

опубліковано відео, в якому єпископи Мукачівської греко-католицької єпархій разом із духовенством на вулицях Ужгорода моляться за Боже змилування та охорону від пошесті коронавірусу.

Священнослужителі благословили обласний центр Закарпаття Пресвятою Євхаристією та іконою Хреста з частичкою Животворящого Хреста Господнього.

На відео можна побачичити різні локації міста над Ужем. Зокрема, вулицю Минайську, Легоцького, Собранецьку, площу Петефі та Народну. Також із словами благословення священники зупинялися  біля головного входу Ужгородської міської лікарні та Закарпатської обласної клінічної лікарні імені А. Новака.

Відзначимо, священнослужителі дотрималися карантинних норм щодо кількості осіб. Також вони були захищені  медичними масками та рукавичками.

Як повідомлялося раніше, 22 березня, у третю неділю Великого посту (Хрестопоклонну) повинна була пройти Хресна хода вулицями Ужгорода, однак через поширення коронавірусу та введення карантинних обмежень, Хресну Дорогу вулицями обласного центру Закарпаття скасували.

Водночас вірників попросили у цей день молитися Хресну Дорогу приватно у намірі припинення пандемії COVID-19  в Україні та усьому світі.

Нагадаємо, Папа Франциск уклав молитву, в якій просить Богородицю Зцілення Хворих про захист під час епідемії коронавірусу також він закликав у середу, 25 березня, опівдні спільно всім світом молитися “Отче Наш”.

Крім того, 27 березня Папа проведе особливу молитву, наприкінці якої уділить особливе благословення Urbi et Orbi, з яким пов’язаний повний відпуст.

Діана

Leave a Reply