Лісівники Виноградівщини готуються ліквідовувати звалища сміття у лісах і просять закарпатців залишатися людьми. Через те, що «АВЕ Виноградів» припинила вивозити сміття у районі, майже всі лісосмуги і лісові масиви, розташовані вздовж трас, перетворилися на несанкціоновані сміттєзвалища. Якщо проблему з вивезенням сміття із населених пунктів не вирішать, Виноградівщину чекає екологічний колапс.
Leave a Reply