Працівники районного відділення поліції за лічені години встановили особу, причетну до вчинення крадіжки грошей з помешкання 78-річного мешканця с.Оноківці Ужгородського району.Полісмени в ході слідства встановили, що протягом однієї години, за час відсутності господаря в будинку, відвідувач готелю, який знаходиться поряд, зайшов до помешкання потерпілого і з барсетки викрав 40 тис.грн, 350 амер.доларів та нагрудні медалі. За фактом крадіжки з проникненням, розпочали розслідування. Слідство у справі триває, повідомили в прес-службі ГУ НП у Закарпатській області.
На Ужгородщині турист обікрав пенсіонера
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/786194_w_300.jpg)
Leave a Reply