RADIO7

#добреналаштоване

На українсько-угорському кордоні виявили підроблене доручення

На українсько-угорському кордоні виявили підроблене доручення

Учора в пункт пропуску «Тиса» на мікроавтобусі «Мерседес» прибули бабуся з онучкою, що прямували до Італії. 49-річна мешканка Чернівців везла дитину до матері, яка вже певний час працює за кордоном. Через необережність батьків дівчинки подорож була припинена. Під час перевірки документів прикордонники виявили ознаки підробки заяви на виїзд неповнолітньої за кордон. Зі слів бабусі доручення тато з мамою отримували у Генеральному Консульстві України в Мілані. Проте коли вони стояли в черзі, до них підійшла невстановлена особа, яка запропонувала за певну доплату оформити документи за спрощеною процедурою. Ті погодились, проте документ виявився фальшивим.

Про виявлене правопорушення охоронці кордону повідомили Національну Поліцію, адже за таке діяння передбачена відповідальність згідно ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів».

Державна прикордонна служба України нагадує, якщо ваша дитина виїжджає за кордон без батьків, або у супроводі лише одного з них, при перетині кордону обов’язково потрібно мати відповідний нотаріально засвідчений дозвіл батьків (іншого з батьків, який не виїжджає з дитиною). Для оформлення такого документу слід звернутися до будь-якого українського нотаріуса, або ж, якщо батьки перебувають за кордоном, до консульських установ України.

Leave a Reply