В чергову частину Тячівського відділу поліції надійшло повідомлення від небайдужих громадячн про те, що в райцентрі їздить «Mercedes-E20» з порушеннями правил дорожнього руху. Автомобіль, за словами заявника, виїжджає на зустрічну смугу. Працівники поліції зупинили машину, водій виявився п’яним. Від медосвідчення він відмовився, про що складено відповідний адмінпротокол в присутності свідків, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.
На Тячівщині затримали п’яного водія
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2018/06/80j4f2se_id12785_650x410_3_650x410.jpg)
Leave a Reply