Працівники поліції Тячівщини затримали 53-річного місцевого мешканця, який скоїв крадіжку дизпалива. Чоловіка запросили у відділок поліції, аби повідомити про підозру в скоєнні злочину. Проте при поверхневій перевірці в адмін-будівлі відділу, при свідках, поліцейські знайшли у тячівця ніж та шприц із наркотичною речовиною. Заборонені речі підозрюваний ховав у рукаві куртки. Вилучені предмети правоохоронці направили на експертизу. Чоловіку повідомили про підозру в скоєнні крадіжки та відкрили ще одне кримінальне провадження. Слідство у справі триває.
Leave a Reply