RADIO7

#добреналаштоване

На Тячівщині орудує злочинна група, що «роззуває» автомобілі

На Тячівщині орудує злочинна група, що «роззуває» автомобілі

У Дубовому та Калинах у різниці в кілька тижнів відбулися два випадки обкрадання автомобілів за подібним сценарієм. У нічний час з позашляховиків зловмисники зняли колеси з дороговартісними дисками. За версією поліцейських, злочини здійснила група добре підготовлених осіб.
Так, автомобіль NISSAN Patrol, який був припаркований у дворі багатоповерхівки у центральні частині селища Дубове обікрали у ніч з 27 на 28 січня.  З цього автомобіля було знято чотири автомобільні колеса з титановими дисками, та ще й задні фари. Власники оцінили зниклі деталі на суму 56 тис. грн. Наступний грабіж відбувся вже через кілька тижнів, у ніч з 15 на 16 лютого, у с. Калини. Позашляховик Toyota Land Cruiser , залишений власником поблизу будинку по вулиці Джона Леннона, «роззули»  крадії також майстерно. Зняли чотири колеса з дисками, вартість яких оцінено у 15 тис грн.
Як повідомляє т.в.о. начальника слідчого відділення Дубівського відділення поліції Іван Дьордяй, попередньо, поліцейські ці справи пов’язують між собою, та слідчі дії ще тривають. Поки що  вийти на слід ймовірних грабіжників  поліції не вдалося.

Leave a Reply