RADIO7

#добреналаштоване

На “соборі” Філарета проголосували за відновлення УПЦ КП

На “соборі” Філарета проголосували за відновлення УПЦ КП

Збори у почесного патріарха Православної церкви України Філарета, які він назвав “помісним собором”, вирішили відновити УПЦ Київського патріархату. Про це повідомляє Telegram-канал “Української правди” “УП.Off the record”. У повідомленні зазначається, що Філарет й надалі вважає себе патріархом київським і претендує на все майно та всі гроші УПЦ КП, які тепер перейшли ПЦУ. Також прийняті документи із “собору”, скликаного Філаретом, публікують у своєму Telegram-каналі “Вести”.

“Собор, який проходив у Свято-Володимирському кафедральному патріаршому соборі Києва, прийняв те, що Українська православна церква Київського патріархату зареєстрована державним органом і продовжує своє існування”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, “собор” підтверджує те, що “главою УПЦ КП продовжує бути патріарх Філарет”. На “соборі” одноголосно проголосували за постанову та звернення до президента Володимира Зеленського, передає “Страна”. Також були обрані єпископи, Філарет сам запропонував двох кандидатів: Андрія (скарбник Феодосіївського монастиря) і представника Харківської єпархії. Наостанок Філарет заявив, що не варто турбуватися, що КП не визнають: “Нам церква потрібна не для визнання, а для того, щоб вона була святою й апостольською” – заявив Філарет.

Вести

Джерело: https://www.unian.ua/society/10591617-na-sobori-filareta-progolosuvali-za-vidnovlennya-upc-kp-dokument.html

Leave a Reply