На складах Міноборони в Калинівці сталися вибухи

На складах Міністерства оборони України в Калинівці Вінницької області сталися вибухи.

«Сталося задимлення на території технічного арсеналу, постраждалих немає, зараз там працюють усі служби», — повідомив hromadske представник Міноборони Олександр Мотузяник.

«У зоні задимлення зафіксовано шість вибухів боєприпасів, вивезених на визначену ділянку раніше, для подальшої утилізації.

До місця події відбула оперативна група на чолі із першим заступником начальника Генерального штабу Збройних Сил України.

Станом на зараз на території арсеналу працюють фахівці Державної служби із надзвичайних ситуацій, працівники Національної поліції та Військової служби правопорядку у Збройних Силах України. Триває локалізація місця займання.

За попередньою інформацією задимлення сталося через горіння близько двох гектарів сухої трави», — повідомили у Міністерстві оборони.

У відомстві наголосили, що «загроз для військовослужбовців та цивільного населення, а також постраждалих осіб немає. Ситуація контрольована».

«На території арсеналу горить ліс. Було чутно кілька вибухів», — повідомила hromadske місцева мешканка Лариса.

Станом на 13:30 вибухи припинились, повідомив hromadske військовий пенсіонер Національної гвардії Валерій Винокур. За його словами, дітей зі школи, яка ближче до складів відпустили додому.

«Усього я нарахував 6 вибухів з 11-їгодини ранку, коли запрацювала сирена і проїхали пожежні машини. Траса Вінниця-Київ не перекрита, але працюює поліція. У місті Калинівка паніки немає, хоча люди і налякані. Заправляють свої авто і збирають речі на випадок евакуації, але без паніки. Наразі вибухів не чути», — зазначив він.

Джерело: https://hromadske.ua/posts/na-skladah-minoboroni-v-kalinivci-stalisya-vibuhi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *