RADIO7

#добреналаштоване

На Рахівщині зникла 4-річна дівчинка

На Рахівщині зникла 4-річна дівчинка

5 жовтня, близько 14:40, на лінію “102” надійшло повідомлення про зникнення 4-річної дівчинки у селі Розтоки Рахівського району. Схвильована мати дитини розповіла, що її 4-річна донька зникла з подвір’я, а самотужки розшукати дитину жінці не вдається.

На пошуки малолітньої дівчинки орієнтували весь особовий склад відділу. Це дозволило швидко розшукати дитину. Маленьку дівчинку виявили менше ніж за годину на відстані близько 1 кілометру від дому. Наразі дитина вдома з рідними.

Працівники поліції спілкуються з батьками дівчинки, щоб не допустити в майбутньому подібних випадків. Відносно матері складено адміністративний протокол за статтею 184 КУпАП (Неналежне виконання обов’язків батьками).

“Поліцейські звертаються до всіх мешканців краю та просять бути уважними до своїх діток, а найперше – до малюків такого віку. Адже вони особливо потребують турботи, піклування та догляду. А їхнє здоров’я, життя та безпека – завжди найцінніші”, – зазначили у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

Leave a Reply