RADIO7

#добреналаштоване

На Рахівщині СБУ знайшла таємну пилораму з великою кількістю лісопродукції

На Рахівщині СБУ знайшла таємну пилораму з великою кількістю лісопродукції

Сьогодні, 25 липня службовці Управління СБУ в Закарпатській області провели обшуки за адресами проживання фігуранта кримінального провадження та низці деревообробних підприємств у с. Лазещина Рахівського району, які здійснювали переробку необлікованої лісопродукції.

За повідомленням прес-служби Закарпатської ОДА, слідчі дії проводилися у рамках кримінального провадження за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст. 364, ч. 1 ст. 367, ч.1 ст. 201-1 Кримінального кодексу України щодо зловживання службовим становищем з боку посадових осіб лісової охорони та розкрадання лісопродукції Лазещинського лісництва ДП «Ясінянське МЛГ».
За результатами проведення слідчих заходів на територіях підприємств виявлено значну кількість круглого лісу невстановленого походження, пиломатеріалів та необлікованих засобів деревообробки.

Окрім цього, виявлено відсутність на окремих підприємствах дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та неоформлених згідно з чинним законодавством працівників. Фігуранту кримінального провадження, лісничому Лазещинського лісництва ДП «Ясінянське ЛМГ» оголошено повідомлення про підозру за ч. 4 ст. 191 КК України, тобто привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем у великому розмірі.

УСБУ в Закарпатській області

 

Makhanets Alex

    Leave a Reply