Вчора до правоохоронців звернувся із заявою 50-річний житель села Верхнє Водяне Рахівського району. Заявник повідомив про те, що його пограбували односельці. Було встановлено: потерпілий їхав селом на скутері. Його перестріли двоє односельців віком 38 і 33 роки.
Через те, що заявник не повертав грошовий борг, чоловіки побили потерпілого й заволоділи його скутером. Забрали також мобільний телефон і гаманець з незначною сумою грошей. Інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.
На Рахівщині двоє чоловіків відібрали в односельця скутер, телефон і гроші
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2018/07/205.jpg)
Leave a Reply