RADIO7

#добреналаштоване

На проспекту Свободи висадили квітник!

На проспекту Свободи висадили квітник!

На проспекті Свободи, на розподільній смузі  від вулиці Капушанської («Білочки») до вулиці Марії Заньковецької («Прогресу») почали робити багаторічний квітник – садять бересклет, хризантеми і хости. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міський голова Ужгорода Богдан Андріїв:

–         Кущі бересклету, близько 5 тисяч,  розміщують змійкою, як струмок, згодом це буде жива огорожа, будемо її підстригати. Всередині «струмка» – близько 4 тисяч різнокольорових хризантем, окремими вкрапленнями – дві сотні кущиків хости.

Восени планується висадити там близько 11 тисяч тюльпанів, коли вони весною зацвітуть, то це буде найдовша в нашому місті тюльпанова локація.

Облаштовують також систему крапельного поливу і всі роботи проводять тільки вночі, до 6 години ранку, щоб не заважати проїзду проспектом, бо ж там дуже інтенсивний рух.

На жаль, роботи з благоустрою – одні з небагатьох, які можна проводити і фінансувати під час воєнного стану, тому робимо те, що планувалося вже давно і що зробить Ужгород ще більш квітучим.

Leave a Reply