RADIO7

#добреналаштоване

На неофіційно працюючих боржників зі сплати аліментів чекають нові проблеми!

На неофіційно працюючих боржників зі сплати аліментів чекають нові проблеми!

12 лютого Головне територіальне управління юстиції у Закарпатській області підписало з Управлінням Держпраці у Закарпатській області меморандум про співробітництво, якийзабезпечить подальше покращення показників повернення заборгованих горе-батьками аліментів дітям.

 

Завдяки цьому меморандуму органи ДВС отримають нові інструменти для погашення заборгованості.

 

Як зазначив очільник юстиції Євген Когутич: «Підписаний меморандум передбачає, що державні виконавці територіальних органів ДВС Закарпатської області надаватимуть інформацію про факти незаконного отримання коштів від роботодавців Управлінню Держпраці. Інспектори держапраці будуть здійснювати інспекційні відвідування таких підприємств.»

Метою такої взаємодії є вирішення одразу двох проблем. Перша – легалізувати зарплати аліментників і змусити останніх заплатити власним дітям. Друга – навести лад на підприємствах, які через такі сірі схеми порушують українське законодавство і не платять податки, відбираючи право дітей на отримання аліментів.

Як нещодавно зазначив Міністр юстиції Павло Петренко: «За минулий рік Мін’юст отримав близько 10 тисяч скарг від батьків, які проживають з дітьми про те, що боржники працюють неофіційно й отримують зарплату в конвертах. Вони таким чином не лише ухиляються від обов’язку сплачувати аліменти, а й не платять податки, що також є порушення українського законодавства». Саме тому укладений сьогодні меморандум націлений на те, щоб привести в правове поле всіх роботодавців, які у своїй роботі допускають порушення трудового законодавства і використовують неофіційне працевлаштування боржників.

Leave a Reply