RADIO7

#добреналаштоване

На Міжгірщині можна омолодитися з допомогою равликів

На Міжгірщині можна омолодитися з допомогою равликів

Равликотерапія – такий метод омолодження практикують на Міжгірщині.В одному з туристичних закладів равликів розводять не для того, щоб їх їсти, цих слимаків використовують для особливої процедури для натурального догляду за шкірою.

Тут для равликів створені всі умови для щасливого та безтурботного життя. Власники піклуються про цих них як годиться, і зовсім не для того, щоб згодом засмажити та подати комусь на стіл. Ці слимаки – справжні терапевти, вони особисто проводять сеанси догляду за шкірою.

Натуральний алантоїн – головний регенератор шкіри та антиоксидант, колаген – відомий протеїн, а ще вітаміни, натуральний сонячний фільтр та гліколева кислота. Такі компоненти містяться у слизу равликів. Однак не лише ці речовини позитивно впливають на стан шкіри, равлики прилипають до поверхні завдяки своїм хвилеподібним рухам і таким чином відбувається мікромасаж,котрий суттєво підвищує підшкірний кровообіг.

Зазвичай косметологи рекомендують пройти 10 курсів такої равликотерапії. Приходити на сеанси треба без косметики, і не вживати алкоголь – равлики цього не люблять.

А ще равлики дуже цікаві істоти, каже їхня власниця пані Інна. Вони ведуть розмірене життя, і ця безтурботність в якійсь мірі передається і людині.
Сеанси проводять лише за допомогою певного виду равликів. Хоч колір деяких і відрізняється, на результат це аж ніяк не впливає.

Після роботи, розповідає власниця, равликів чекає вечірній душ. В планах – побудувати для них міні-басейн. Ґрунт в їхньому великому гуртожитку також непростий. Задовольняють і всі їхні кулінарні забаганки.

Равлики зазвичай ведуть вечірній спосіб життя. Тож, після заходу сонця вони дуже активні. Цікавий факт про цих істот – усі равлики гермафродити.

Пані Інна ділиться равликами з іншими, однак лише за однієї умови: новий власник буде за ними доглядати як годиться.

Leave a Reply