RADIO7

#добреналаштоване

На квест-екскурсії від ГО “Щасливі діти” зареєструвалося майже 300 дітей

На квест-екскурсії від ГО “Щасливі діти” зареєструвалося майже 300 дітей

“Таємниці старовинного Ужгорода” — неординарні екскурсії для дітей, під час яких діти не просто розважаються, а у цікавий спосіб пізнають історію та архітектуру рідного міста. На різних локаціях діти виконують різноманітні завдання, вирішують складні задачі, проявляють творчість та кмітливість, використовують карту та стару газету “Унг”. Впродовж усього квесту учасників зустрічають постаті з минулого, одягнені у яскраві костюми. Одним із найяскравіших моментів є фінальна частина, коли до дітей приходять власники Ужгородського замку Крістіна Чакі та Міклош Берчені.

Представники ГО “Щасливі діти”, які реалізовують цей проект, не розкривають для широкого загалу таємниць самого заходу. Однак сьогодні оприлюднили відеоролик, який трохи привідкриває завісу перебігу квесту. Відеоролик відзнято за підтримки Українського культурного фонду в рамках реалізації проекту.

Квест-екскурсії проходять щотижня і триватимуть до 24 вересня. Станом на сьогодні до участі зареєструвалося майже 300 дітей віком від 10 до 16 років.

Організатори відзначають, зареєструватися  можна за посиланням: https://forms.gle/5h9FnMpnKxXFEo9a7

Прес-служба ГО “Щасливі діти”

Leave a Reply